pl
Zaloguj się
Załóż darmowe konto

Dotacje jako cenne źródło finansowania placówki

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę na temat dotacji, jakie możesz uzyskać w swojej placówce? Webinarium LiveKid to dobry wybór. Razem z naszą ekspertką, dyrektorką żłobka Mali Geniusze – Karoliną Bartczak, przyjrzymy się tematowi dotacji i związanych z nią terminów.

To nie wszystko! Wiemy, jak ciężko jest pozyskać pracownika. Karolina podpowie ze swojego doświadczenia, jak zachęcić kandydata do pracy w Twojej placówce i jak go do niej przygotować. Porozmawiamy też o tym, czy rzeczywiście sezon urlopowy jest wszędzie taki straszny, jak go malują.

Zapisz się już dziś i dołącz do nas – podczas spotkania odpowiemy też na Twoje pytania!

Czas trwania:

60 minut

Data wydarzenia:

18.06.2019, godz. 20:00

Rozmowę poprowadzi:

Izabela Witek

Nie zwlekaj!

Ograniczona ilość miejsc!

Dołącz do webinarium

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od LiveKid sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Urzędnicza 41/6 30-048 Kraków, NIP 6772427670. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Czego sie dowiesz?

Podczas webinarium porozmawiamy o ważnych dla Ciebie rzeczach takich jak:

Dotacje

Zweryfikujesz i poszerzysz swoją wiedzę na temat możliwości składania wniosków o dotacje, a także wymaganiach i terminologiach z tym związanych.

Dzień próbny

Na co zwrócić uwagę, gdy kandydat na pracownika odbywa dzień próbny? Jak przygotować go do wdrożenia się na stałe? Dowiesz się, jak jeszcze możesz zadbać o swojego pracownika.

Sezon urlopowy

Porozmawiamy o czasie wakacyjnym w placówce. Czy można go nazwać “sezonem ogórkowym”? Czy urlopy pracowników to rzeczywiście duży problem?

Karolina Bartczak

Ekspertka w dziedzinie zarządzania żłobkiem, posiadająca duże doświadczenie w tematyce dotacji dla placówek oraz rekrutacji pracowników.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim uzyskująctytuł magistra. Od ośmiu lat stara się łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym. Od 2011 roku jest właścicielką, a także dyrektorką żłobka Mali Geniusze w Krakowie.Prywatnie matka trójki dzieci. Jak sama mówi – wciąż walczy z za szybko upływającym czasem. Niepoprawna optymistka.

Zapisz się na webinar