pl
Zaloguj się
Załóż darmowe konto

Era komputera, czyli Twoje dziecko w świecie ekranów

Niepokoi Cię ilość czasu, którą najmłodsze dzieci spędzają obecnie przed ekranem telefonu czy komputera? Zapisz się na darmowe webinarium z Ekspertem w tej dziedzinie i dowiedz się, kiedy możesz mieć powody do obaw oraz jak chronić swoje dziecko już na etapie wczesnoszkolnym.

Czy komputer jest szansą, czy raczej zagrożeniem? Jak nadzorować dziecko przy korzystaniu z telefonu? Czy gry komputerowe mają zły wpływ na przyszłość? Na te i inne pytanie odpowie nasz Gość – autorka bloga “By być” – Dorota Blumczyńska

Czas trwania:

60 minut

Data wydarzenia:

27.06.2019, godz. 20:00

Rozmowę poprowadzi:

Izabela Witek

Nie zwlekaj!

Liczba miejsc ograniczona!

Dołącz do webinarium

Uzupełniając formularz, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od LiveKid sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Urzędnicza 41/6 30-048 Kraków, NIP 6772427670. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Czego sie dowiesz?

Podczas webinarium porozmawiamy o rzeczach takich jak:

Komputeryzacja – szansa czy zagrożenie?

W jakim zakresie postęp technologiczny niesie ze sobą szanse na szybszy rozwój dziecka? Jakie stwarza nowe zagrożenia, przed którymi należy strzec dzieci? Porozmawiamy o granicach dotyczących korzystania ze zdobyczy cyfryzacji.

Gry komputerowe

Zwrócimy uwagę na problem związany z przenoszeniem dzieciństwa na ekrany i odpowiemyna pytanie, jakie plusy i minusy niosą gry komputerowe. Czy dla dzieci świat realny a wirtualny to wciąż dwa różne światy?

Interwencja rodzicielska

Jak mądrze i konsekwentnie wspierać dziecko w kontakcie z ekranem telefonu, komputera czy tabletu? Nauczymy się przekazywać dziecku cenną wiedzę na temat bezpieczeństwa podczas poruszania się w Internecie.

Dorota Blumczyńska

blogerka i organizatorka warsztatów dla rodziców

Z wykształcenia psycholog, stąd pomysły sięgające do badań i teorii. Od ponad dwóch lat jest mamą, co pochłania w sposób oczywisty, więc o relacjach, rodzicielstwie i dziecku nie może nie pisać. Prowadzi bloga “By być”, na którym porusza tematy związane z rodzicielstwem i relacjami,rozwojem i kryzysami, szukaniem inspiracji, czerpaniem z natury.

Zapisz się na webinar