Zaplanuj nieobecność

Zaznacz dzień i jednym kliknięciem zgłoś nieobecność! Informacja od razu dotrze do placówki, a Ty nie musisz już wydzwaniać i upewniać się, czy na pewno Panie zapisały informację. Twoje plany jednak się zmieniły? Odwołaj to równie szybko!

Harmonogram

Nasza wirtualna tablica korkowa jest do Twojej dyspozycji 24/7. Wszystkie ogłoszenia są dostępne w jednym miejscu i uporządkowane, dzięki czemu masz do nich łatwy dostęp.

Rozliczenia

Ile wynosi opłata za placówkę w tym miesiącu? Dokładną kwotę znajdziesz w Rachunkach. System uwzględni wszystkie zebrane informacje, co pozwoli uniknąć nadpłat i innych błędów w rachunkach.

Czat

Czat pozwoli Ci przekazać wszystkie ważne informacje bezpośrednio do wychowawczyni lub dyrektora. Wybór należy do Ciebie.

Plan zajęć

Kiedy w końcu jest zebranie z rodzicami ? Panie mówiły coś o teatrzyku w następnym tygodniu ? Pamiętajmy, że ludzka pamięć jest ulotna. Plan zajęć wyręczy twoją głowę. Wszystkie wydarzenia możesz mieć w swoim telefonie.

Obecność, sen, posiłki, notki

Czy Tobie też zdarza się na co dzień zadawać poniższe pytania?
– ile spał mój skarbuś?
– czy wszystko ładnie zjadł?
– czy był dzisiaj na spacerze z grupą ?
Na powyższe pytania LiveKid odpowie, zanim przekroczysz próg placówki. Wtedy możesz porozmawiać z wychowawczynią na inne tematy – na pewno ciekawi Cię, jak rozwija się twoje dziecko.