pl
Zaloguj się
Załóż darmowe konto

Wprowadzenie

Senso-Ludki to żłobek o profilu sensoryczno-poznawczym który powstał w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Jest to miejsce, gdzie dziecko ma szansę rozwijać się zgodnie ze swoim własnym rytmem. Pani Dyrektor Gabriela Nowińska w aplikacji LiveKid ceni sobie m.in. możliwość kontrolowania rachunków oraz obecności. A Rodzice i wychowawcy? Pozytywnie zaskoczeni!

Jak zachęcić rodziców do korzystania z systemu?

Po rozpoczęciu współpracy z LiveKid, aplikacja została rodzicom narzucona. Nie musieliśmy jednak długo przekonywać, że to dobry pomysł – obecnie wszyscy za wyjątkiem jednego rodzica współpracują z nią bardzo chętnie.
+
dzieci w placówkach

Reakcje wychowawców po rozpoczęciu pracy z nowym systemem?

Bardzo pozytywne! Wielu z nich było mile zaskoczonych tym, jak przyjemna może być codzienna praca z ułatwieniem w postaci aplikacji mobilnej.

Jak wiele czasu potrzeba, aby wdrożyć się w sposób działania aplikacji?

W naszym przypadku wdrożenie się w sposób działania aplikacji zajęło zaledwie jeden dzień. Aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie potrzeba na to wiele czasu.
miesięcy
na pokładzie LiveKid

Która funkcja systemu LiveKid najbardziej ułatwia codzienne funkcjonowanie w placówce?

Niezwykle pomocne okazały się być funkcje związane z obecnością dziecka, oraz cały wbudowany w aplikację kalendarz. Równie nieocenione są możliwości kontrolowania finansów za pośrednictwem aplikacji.

Co początkowo mogło wydawać się problemem związanym z korzystaniem z systemu LiveKid, a tak naprawdę nim nie jest?

W ogóle nie było takiej rzeczy, która wzbudzałaby nasze obawy.

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny!

Zobacz, jak aplikacja oszczędza czas w Twojej placówce

Zamów Prezentację
Zarejestruj się