pl
Zaloguj się
Załóż darmowe konto

Wprowadzenie

Momi Klub to jedna z pierwszych prywatnych placówek żłobkowych w Krakowie. Jego właścicielka – pani Katarzyna korzysta z naszej aplikacji i jak sama mówi: “cieszy się, że LiveKid pojawił się na rynku, spełniając jej marzenia sprzed kilku lat”.

Jak zachęcić rodziców do korzystania z systemu?

Najpierw korzystaliśmy z okresu testowego, a od nowego roku żłobkowego wszystkich rodziców zaprosiliśmy do tej formy kontaktu. Wymiana grupy sprzyjała wdrożeniu wszystkich. Trwało to wprawdzie dłużej niż zakładaliśmy, ale ostatecznie wyszło na plus!

+
dzieci w placówkach

Reakcje wychowawców po rozpoczęciu pracy z nowym systemem?

Pojawiły się wątpliwości, czy narzędzie będzie pomocne i kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami. Wątpliwości szybko zmieniły się w radość, gdyż kiedyś już marzyliśmy o przejściu na podobny system, lecz technologia nam nie sprzyjała. Dziś można śmiało powiedzieć, że aplikacja przeszła nasze oczekiwania!

Jak wiele czasu potrzeba, aby wdrożyć się w sposób działania aplikacji?

Kilka pierwszych dni korzystania zupełnie wystarczy. A potem rozwój aplikacji i jej funkcjonalność przynoszą korzyści z doświadczania coraz to nowych lub nieodkrytych funkcji.

miesięcy
na pokładzie LiveKid

Która funkcja systemu LiveKid najbardziej ułatwia codzienne funkcjonowanie w placówce?

Do najbardziej przydatnych zaliczam zgrabne komunikaty/powiadomienia o uzupełnienie pieluszek, chusteczek itp, które bardzo ułatwiają codzienną komunikację z rodzicami. A pewne funkcje – jak na przykład podział na płeć – zupełnie przeszły moje oczekiwania!

Co początkowo mogło wydawać się problemem związanym z korzystaniem z systemu LiveKid, a tak naprawdę nim nie jest?

Z początku obawialiśmy się o konieczność korzystania z urządzeń mobilnych oraz stałą łączność z siecią. Czas szybko zweryfikował, że doskonale dajemy sobie z tym radę.

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny!

Zobacz, jak aplikacja oszczędza czas w Twojej placówce

Zamów Prezentację
Zarejestruj się