pl
Zaloguj się
Załóż darmowe konto

Wprowadzenie

Kółko Graniaste to niepubliczny żłobek na warszawskich Bielanach. Pani Alicja Olesiejuk otacza w nim maluchy kompleksową opieką i tworzy dla nich wyjątkową, serdeczną atmosferę. Nad tym, aby zaoszczędzić na to jak najwięcej czasu, czuwa LiveKid.

Jak zachęcić rodziców do korzystania z systemu?

Informacją, że niemalże na bieżąco będą widzieć czy dziecko je, śpi lub wyszło na zewnątrz. Dodatkowo tym, że będzie to widział nie tylko rodzic, który odbiera dzieckoze żłobka, ale także drugi rodzic.

+
dzieci w placówkach

Reakcje wychowawców po rozpoczęciu pracy z nowym systemem?

Na początku był szał! Ustalanie która forma imienia dziecka będzie najlepsza, wysyłanie do rodziców komunikatów o wszystkim. Gdy szał minął, pozostała funkcjonalność. Opiekunki same mogą ustawiać wszystko tak, jak im najbardziej pasuje. Dzięki temu aplikacja jest naprawdę przydatna!

Jak wiele czasu potrzeba, aby wdrożyć się w sposób działania aplikacji?

Około dwóch-trzech tygodni. To czas od pierwszego uruchomienia do spersonalizowania aplikacji w pełni pod naszą placówkę i wykorzystywania wszystkich funkcji.

miesiące
na pokładzie LiveKid

Która funkcja systemu LiveKid najbardziej ułatwia codzienne funkcjonowanie w placówce?

Możliwość oznaczania ile dziecko zjadło oraz ile spało. Także powiadomienia zbiorowe do wszystkich rodziców dzieci obecnych danego dnia w żłobku okazują się na co dzień bardzo przydatne!

Co początkowo mogło wydawać się problemem związanym z korzystaniem z systemu LiveKid, a tak naprawdę nim nie jest?

Systematyczność. Na początku zdarzało się, że przy większej ilości opiekunek gubiliśmy się w tym, czy ktoś już zaznaczył np. obecność dziecka. Ale po miesiącu ten problem zniknął.

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny!

Zobacz, jak aplikacja oszczędza czas w Twojej placówce

Zamów Prezentację
Zarejestruj się