pl
Zaloguj się
Załóż darmowe konto

Wprowadzenie

Położony w Wieliczce Klub Malucha Zabawa to miejsce bezpieczne i dostosowane do potrzeb maluchów. Umożliwiając dziecku rozwój, tworzy jednocześnie atmosferę dorastania w radości. Jego właścicielka Marlena Biskup korzysta z aplikacji LiveKid, do której – jak sama mówi – nikogo nie trzeba zachęcać, ponieważ rozwiązuje on wszystkie problemy związane m.in. z wymianą informacji.

Jak zachęcić rodziców do korzystania z systemu?

Nie trzeba ich zachęcać! Chcą mieć wgląd w życie swojego dziecka nawet wtedy, gdy jest ono w przedszkolu czy żłobku. Sami pobierają aplikację, aby to sobie umożliwić.
+
dzieci w placówkach

Reakcje wychowawców po rozpoczęciu pracy z nowym systemem?

Najczęściej jest to bardzo miłe zaskoczenie! Aplikacja szybko zdobywa sympatię użytkownika swoją intuicyjnością i przystępnością.

Jak wiele czasu potrzeba, aby wdrożyć się w sposób działania aplikacji?

Zaledwie chwilę – jest intuicyjna i nietrudno wdrożyć się w jej działanie. Wszystkie opcje są odpowiednio wyróżnione, a sama aplikacja sprawia bardzo przystępne wrażenie.
miesięcy
na pokładzie LiveKid

Która funkcja systemu LiveKid najbardziej ułatwia codzienne funkcjonowanie w placówce?

Zdecydowanie możliwość szybkiej wymiany informacji pomiędzy placówką a rodzicem, dotyczących ważnych dla niego spraw – co dziecko zjadło i ile? Czym się zajmowało? Czy wszystko z nim w porządku?

Co początkowo mogło wydawać się problemem związanym z korzystaniem z systemu LiveKid, a tak naprawdę nim nie jest?

Rozpocznij bezpłatny 7-dniowy okres próbny!

Zobacz, jak aplikacja oszczędza czas w Twojej placówce

Zamów Prezentację
Zarejestruj się