Obecność

Ogólna informacja o obecności, czy godziny przyjścia i wyjścia? Co jest dla Ciebie istotne? W sprawdzaniu obecności najważniejsza jest wygoda użytkowania, możliwość poprawy kiedy się pomylimy i szybkość wypełniania, by mieć więcej czasu dla dzieci. Dostosuj panel obecności do swoich potrzeb i nie kolekcjonuj już stosu kartek z tymi danymi.

Harmonogram

Tutaj znajdują się wszystkie wydarzenia istotne dla rodzica. Od razu będzie widział je na swoim telefonie. Dodatkowo jeśli chcesz, to aplikacja przypomni rodzicom o nadchodzącym wydarzeniu. Wystarczy, że raz ustawisz wszystkie przypomnienia w ustawieniach. Dopisz do wydarzenia, żeby LiveKid przypomniał rodzicom kilka dni wcześniej o teatrzyku i już!

Ogłoszenia

Działa prawie tak samo, jak tablica korkowa – tylko lepiej!
Nie drukujesz kartek, dodajesz tylko ogłoszenie na wirtualnej tablicy.
Na zwykłych tablicach korkowych jest za dużo informacji,przez co rodzice większość z nich pomijają. Zmieńmy to, wysyłając konkretną treść do konkretnego odbiorcy. Drugim plusem jest fakt, że rodzic nie musi robić zdjęcia, ponieważ ogłoszenia ma zawsze poukładane i pod ręką, a LiveKid może przypomnieć mu dzień wcześniej np. o zebraniu.
Pssssst…
Jako administrator placówki, masz podgląd do tego, kto zapoznał się z danym ogłoszeniem!

Rozliczenia

Rachunki…kto, ile i w jakiej formie ma zapłacić? W końcu kto nie lubi, gdy po powrocie do domu czeka na niego jeszcze ciepła sterta dokumentów…
A co  gdybyśmy powiedzieli, że mając wszystkie informacje, nasz system sam podliczy wszystkie opłaty? W dodatku, gdy zaakceptujemy podsumowanie, wyśle bezpośrednio do rodzica rachunek z dokładnymi informacjami.

Wiadomości

E-mail, SMS, telefon, komunikator internetowy – to wiele kanałów komunikacji z rodzicami, czyli dużo miejsc gdzie trzeba szukać ostatniej wiadomości. Czat LiveKid to cała komunikacja w jednym miejscu. Co więcej Twój własny czat masz dostępny z każdego urządzenia gdziekolwiek jesteś – w domu, na zakupach, w korku czy w urzędzie. Miej wszystko pod kontrolą!

Zamawianie posiłków

Jeśli dodasz wszystkie posiłki do aplikacji LiveKid i przypiszesz je do poszczególnych dzieci, to aplikacja sama wyliczy Ci zamówienie na dany dzień. Rodzice mogą u siebie w kalendarzu (w aplikacji) zgłosić nieobecność. Dzięki temu Ty nie musisz tego liczyć.
W ten sposób nasi klienci są w stanie zaoszczędzić aż 50 min dziennie!

Widok dzienny

Jeżeli pod koniec dnia chciałbyś sprawdzić poprawność wprowadzonych danych, to ten widok będzie odpowiedni. Godziny przyjścia/wyjścia, notki, posiłki. Wszystko dla danego dnia w jednym miejscu.

Wydarzenia i posiłki

Dodatkowe zajęcia i posiłki także składają się na miesięczne czesne. Nie musisz już tracić czasu na skrupulatne odnotowywanie tych należności. Możesz stworzyć szablon posiłku lub wydarzenia/zajęć w ustawieniach, by później w odpowiednim czasie je odnotować. Jeżeli jakieś zachowanie (np. obiad) ma miejsce codziennie, możesz to w pełni zautomatyzować.

Kalendarz dziecka

Chcesz zobaczyć, co dziecko jadło w poprzednim tygodniu? Ile spało? Czy rodzic zgłosił nieobecność? W tym widoku to dziecinnie proste. Wybierz dziecko i interesujący Cię dzień. Bang! Teraz wiesz już wszystko.
W niedalekiej przyszłości LiveKid obliczy też ilu pracowników potrzebujesz na daną porę dnia.